Tutvu meie tiimiga

Toimime üksteist toetava meeskonna ja ökosüsteemina ja soovime olla nii inimeste kui ettevõtte saadikutena positiivsete muutuste loojad. Arendame pidevalt nii iseennast kui oma teenuseid.

Hoiame end pidevalt valdkonnas toimuvate uuendustega kursis. Oleme loonud hästi toimivad suhted klientide ja tarnijatega ning peame seda suureks väärtuseks, mida tuleb hoida.

Sander Tiisler

Tegevjuht

Sander Tiisler

Tegevjuht Korraldan ettevõtte igapäevast elu ja teen tulevikuplaane, kuid võtan regulaarselt ette ka kohtumisi metsaomanikega, sest naudin igale metsale parima lahenduse leidmise protsessi. Kokkupuude erinevate metsateenustega on mul juba poisieast. Täiskasvanuna olen õppinud mõistma looduse ja metsade tähtsust ka meie rahva ja kogu planeedi heaolu jaoks. Minu kirg on jahipidamine ning üks armastatumaid hobisid motosport.

Ivo Viia

Tehnika- ja haldusjuht

Ivo Viia

Tehnika- ja haldusjuht Naudin oma töös mitmekesisust ja meie ühtehoidvat kollektiivi. Lemmik tööprotsess minu puhul sõltub ilmast, kuid looduses liikumine on hindamatu väärtusega, iga ilmaga. Minu aktiivse elustiili juurde kuuluvad nii suusatamine, kõndimine, mootorrattad kui ujumine. Hingele pakuvad väljundit kitarr ja ukulele ning aja aitavad maha võtta saun ja mõnusad koosviibimised sõprade ja kolleegidega. Minu jaoks on loomulik märgata, kus saaks midagi paremini teha. Mulle meeldib lahendusi otsida. Rakendan neid omadusi ka kontoris, kohati lausa IT spetsialistiks kehastudes.

Ants Asi

Metsatööde juht

Ants Asi

Metsatööde juht Ei kujuta oma elu metsas käimisteta hästi ettegi. Ja mulle siiralt meeldib ka metsa hinnata ja raieid planeerida. Vaba aja sisustavad lapsed, suurimaks hobiks on jahindus. Leian, et Eestis oleks vaja rohkem teadvustada metsamajandamise positiivset poolt tervele majandusele.

Ly Ustav

Pearaamatupidaja

Ly Ustav

Pearaamatupidaja Kuigi minu töös on ka asju, mis pole mu lemmikud, näiteks rutiinset andmete töötlust, on määravaks see, et teen õiget asja. Silm särab enim raamatupidamise- ja finantsanalüüse tehes. Elu osa on rahvatants ja ühisüritused heade tantsusõpradega. Vaba aega veeta meeldib lastelastega ning käia teatris ja kontserdil. Minu lemmik on kevad, kui loodus saab läbi valguse ja soojuse uue alguse.

Kristiina Rinne

Ostujuht

Kristiina Rinne

Ostujuht Isegi kui see kõlab klišeena, meeldib mulle oma töös kõige rohkem inimestega suhelda. Mulle teeb siirast rõõmu klientide tagasiside, kui nad on meie tööga rahule jäänud. Värske õhk ja jalutamine teevad alati pea selgeks. Talvel võib mind leida kelgumäelt või kinost, kuid üle kõige armastan sooja ja päikest.

Tanel Parm

Ostuassistent

Tanel Parm

Ostuassistent Mulle meeldib töötada inimestega ja pakkuda lahendusi metsa majandamisega seotud küsimustele. Usun, et mu tööl on mõju. Et päris vestlused metsaomanike ja metsanduse spetsialistide vahel aitavad Eesti metsa rikkust tulevastele põlvedele säilitada. Vabal ajal teen trenni, käin metsas jahil ja suvel kalal. Minu lemmik on kevad, sest looduse tärkamine annab palju energiat ja teeb meele rõõmsaks.

Emili Seemann

Ostuassistent

Emili Seemann

Ostuassistent Minu töö on tervitada klienti nö pardale tulles ja tegeleda temaga algusest lõpuni kuni lepingu või notarini välja. Ma siiralt naudin iga kliendi tundma õppimise protsessi. Samamoodi meeldib mulle olla olemas kolleegide jaoks. Vahel on neil arvutiasjades või millegi sõnastusega abi vaja, teinekord on vaja lihtsalt tuju tõsta. Minu lemmik on külluslik suvi! Taimed oma hiilguses, puud lehtes, lilled õites ja kasvuhooned täis head ja paremat.

Kristel Uibo

Ostuassistent

Kristel Uibo

Ostuassistent

Liitu meie tiimiga

Ootame oma kogenud meeskonda hakkajat uut liiget, kes väärtustab Eesti metsi ja tunneb huvi heast metsamajandamisest.

Kiire areng, huvitavad väljakutsed ja tugev kogukong on märksõnad, mis iseloomustavad Eramaa tänast päeva.

Võta meiega ühendust

Eramaa OÜ

info@eramaa.ee
Pikk 4, Võru, 65604

+372 533 11 935

Facebook
Instagram

Email again:

Majandame Eesti metsi vastutustundlikult ning lisame kasutamata põldudele väärtust

Ettevõttest

${item.title}

Kontakt

Meedia